Jazykové pobyty s agentúrou Trawell Service

Pár slov na predstavenie

Agentúra TRAWELL Service začala svoju činnosť v roku 1993. Ešte predtým som však ja sám musel prekonať jazykovú bariéru. Stačili mi na to 4 týždne v Londýne a tým začal náš príbeh.

Prví klienti vycestovali s nami na jazykový kurz do Londýna pred 25 rokmi. Tak ako postupne pribúdali v našej ponuke nové destinácie, tak pribúdali i ďalší spokojní klienti.

Dnes Vám ponúkame 11 krajín, 47 lokalít a 66 škôl.

Našu ponuku sa snažíme neustále rozširovať a vyberať pre vás to najvhodnejšie. Hľadáme nové lokality a nové školy, pričom sa usilujeme nájsť najlepší pomer medzi kvalitou jazykovej výuky a prijateľnými cenami služieb, predovšetkým školného a ubytovania.

Prečo cestovať za jazykovým vzdelávaním s nami?

Sme menšia rodinná firma a nemáme pobočky v Bratislave, Nitre či v Košiciach. Nemáme masívne reklamné kampane v médiách a neponúkame drahé školy, hoci by sme získali vyššie provízie. A tiež vás nepošleme do takej školy, kde budete na každom kroku počuť slovenčinu.

Vieme, že ak zaplatíte tisíce eur za jazykový pobyt, mal by byť čo najefektívnejší. A za taký určite nemožno považovať kurz, ak v jednej triede budú okrem vás i ďalší 3 - 4 Slováci. Žiaľ človek je už raz taký, keď si vystačí so slovenčinou, nebude sa nútiť používať cudzí jazyk. Ale potom nie je potrebné precestovať stovky, či tisíce kilometrov. Môžete chodiť na jazykový kurz doma na Slovensku ...

Snažíme sa spolupracovať s kvalitnými a zároveň s menšími školami. Do našej ponuky vyberáme hlavne také, ktoré nie sú v ponuke väčšiny slovenských agentúr. Má to dve výhody, cena pobytu je nižšia a minimalizuje sa pravdepodobnosť že budete v triede s ďalšími Slovákmi.

Čo môžete od nás očakávať?

V rámci našich služieb vám poskytneme bezplatnú konzultáciu a na základe zadaných požiadaviek vám ponúkneme a následne zabezpečíme:

  • jazykový kurz
  • ubytovanie
  • dopravu do krajiny a späť
  • odvoz na ubytovanie pri príchode do krajiny
  • cestovné poistenie.

Vašu predstavu spracujeme do ponuky, či už pri osobnom stretnutí, prípadne komunikáciou cez internet. Konzultáciu vieme uskutočniť i prostredníctvom systému SKYPE.

Ak máte záujem o osobné stretnutie, radi sa s vami stretneme, termín stretnutia je potrebné dohodnúť vopred! A nemusíte nutne vycestovať do Nových Zámkov! Často sme v Bratislave a tak sa môžeme stretnúť aj tam.

Znalosť cudzích jazykov otvára dvere do celého sveta. Zvládnuť cudzí jazyk rýchle a maximálne efektívne umožňuje jazykový pobyt v prostredí, kde ním komunikuje každý od detí až po starcov a to 24 hodín denne. Takýto pobyt prináša bohaté a inak nedostupné skúsenosti.

Bez ohľadu nato, či sa chcete zdokonaliť v cudzej reči, spoznať novú krajinu, alebo získať prax v zahraničnej firme, každý si v našej ponuke môže nájsť pobyt, ktorý mu bude vyhovovať.

Naše heslo:

"Učte sa jazyky a spoznajte svet"

Zabezpečujeme profesionálny a kompletný servis pre každého, kto chce cestovať za vzdelaním, poznaním, či za pracovnými skúsenosťami. Našim cieľom je, aby ste po návrate mohli skonštatovať, že ste nielen absolvovali pobyt v zahraničí, ale hlavne že ste prežili neopakovateľné chvíle, na ktoré budete spomínať celý život. Travel well !


Ing. Štefan Kürti