Jazykové kurzy v zahraničí pre dospelých

  • Úvod
  • Jazykové kurzy pre dospelých

Jazykové kurzy pre dospelých

Jazykové kurzy pre dospelých sú rovnako populárne ako juniorské pobyty.

Ovládanie aspoň jedného svetového jazyka je základným predpokladom na uplatnenie sa na európskom trhu práce. Ak budete vedieť komunikovať vo viacerých jazykoch, zvýšite si tým svoju šancu na uplatnenie v rámci Európskej únie.

Na rýchle a efektívne zvládnutie cudzieho jazyka potrebujete prirodzené prostredie, kde sa daný jazyk používa 24 hodín denne. V takomto prostredí budete nútení používať nový jazyk po celý čas a nielen na vyučovaní.

Jazykové školy chápu pod pojmom "dospelý študent" osobu nad 18 rokov. Niektoré krajiny prijímajú do "dospeláckych" kurzov už od 16, viaceré od 17 rokov.

Jazykové pobyty Angličtina

Alternatívny text

Anglicko10 destinácií

Svetový jazyk č. 1 vznikol na britských ostrovcoch a tak nečudo, že Anglicko je tradičným cieľom na zdokonaľovanie a štúdium anglického jazyka.

Alternatívny text

Austrália3 destinácie

Naučte sa anglicky u protinožcov a získajte zážitky na celý život! Austrália je fantastická krajina a každého návštevníka očarí niečím iným.

Alternatívny text

Írsko3 destinácie

Jazykové kurzy v Írsku sú vysoko oceňované pre perfektnú angličtinu. Spisovateľ G.B.Shaw tvrdil, že najlepšou angličtinou sa hovorí práve v Írsku.

Alternatívny text

Juhoafrická republika1 destinácia

Mys dobrej nádeje, juhoafrické vína a dobrodružné safari, to sú veci ktoré sa vám táto krajina ponúka. Víno ochutnáte i doma, to ostatné treba zažiť!

Alternatívny text

Kanada4 destinácie

"Krajina javorových listov" ponúka atraktívne a nezabudnuteľné jazykové kurzy. Zlepšite si angličtinu, zažite čarokrásnu prírodu, či hokej najvyššej kvality.

Alternatívny text

Malta5 destinácií

Malta je ideálna destinácia na štúdium angličtiny. Dopoludnia jazykový kurz a poobede relax na pláži. Časovo i cenove nenáročná doprava ešte viac zvyšuje atraktivitu ostrova na jazykové pobyty.

Alternatívny text

Nový Zéland3 destinácie

Najvzdialenejšia krajina na absolvovanie jazykového pobytu je nepochybne Nový Zéland. Študenti z Európy sem prichádzajú zvyčajne v období miestneho leta (január-marec), ktoré sú tu najkrajšie.

Alternatívny text

USA4 destinácie

Zažiť Spojené štáty americké na vlastnej koži a vyskúšať tak ospevovaný americký spôsob života je túžbou snáď každého, koho čo len trochu láka cestovanie. Kurzy angličtiny vám to umožnia.

Jazykové pobyty Francúzština

Jazykové pobyty Nemčina

Jazykové pobyty Španielčina