Postup pri vybavovaní jazykového pobytu

  • Úvod
  • Postup pri vybavovaní jazykového pobytu

Vybavenie jazykového pobytu krok za krokom

Vybavovanie jazykového pobytu pozostáva z niekoľkých krokov. Tento popis je určený najmä tým, ktorí doteraz na jazykový kurz do zahraničia necestovali.

Výber ideálneho kurzu

Na úvod si pozorne si preštudujte naše rady v článku Správna voľba jazykového pobytu v zahraničí. Ak máte stále nejasnosti, využite náš formulár a objednajte si u nás bezplatnú konzultáciu, radi vám poradíme!

Žiadosť o kalkuláciu pobytu

Po získaní dostatočného prehľadu o všetkých aspektoch pobytu si zvoľte školu, druh kurzu a ubytovanie, vyplňte formulár kalkulácia jazykového pobytu. Obratom vám zašleme cenovú ponuku podľa zadaných kritérií.

Určte si cenový strop za jazykový pobyt

Zvážte si koľko ste ochotný alebo schopný za jazykový pobyt v zahraničí zaplatiť a uveďte svoj cenový strop v kalkulácii. Ak bude cena za jazykový kurz podľa zadaných kritérií prevyšovať zadanú hornú hranicu, poradíme ako znížiť náklady pobytu, aby ste sa zmestili do vášho limitu.

Zašlite záväznú prihlášku

Po upresnení detailov a odsúhlasení celého pobytu zašlite záväznú prihlášku na jazykový pobyt spolu s podpísanou zmluvou o zabezpečení pobytu poštou, prípadne vyplňte formulár objednávka jazykového pobytu.. Obratom vám zašleme faktúru na objednaný pobyt.

Uhraďte objednaný pobyt

Uhraďte cenu vášho pobytu na náš účet bankovým prevodom, prípadne poštovou poukážkou. Nezabudnite uviesť číslo faktúry ako variabilný symbol!

Zabezpečenie objednaného pobytu

Zabezpečíme objednaný pobyt ako aj ostatné dohodnuté služby. V prípade potreby poradíme postup na vybavenie turistického, či študijného víza.

Pokyny k jazykovému pobytu

Najneskôr týždeň pred vycestovaním obdržíte pokyny k jazykovému pobytu spolu s akceptačným listom školy a s ďalšími informáciami o samotnej škole a mieste ubytovania. Ak budeme pre vás vybavovať aj dopravu a cestovné poistenie, obdržíte súčasne aj tieto doklady.

Každému účastníkovi prikladáme informačný balíček s praktickými informáciami a radami ako tráviť pobyt efektívne.

Sledovanie priebehu jazykového pobytu

Naša činnosť však nekončí zaslaním pokynov k vášmu pobytu! Počas prvých dní pobytu vás skontaktujeme e-mailom, či telefonicky a budeme zvedaví na vaše prvé dojmy. A samozrejme budeme pripravení riešiť prípadné problémy.

Spätná väzba

Po návrate nás bude zaujímať aký bol váš celkový dojem z pobytu prostredníctvom nášho dotazníka.

Mal by som otázku: