Štúdium v zahraničí: jazyky a krajiny jazykových pobytov

  • Úvod
  • Jazyky a krajiny jazykových pobytov

Jazykové pobyty Angličtina

Alternatívny text

Anglicko10 destinácií

Svetový jazyk č. 1 na štúdium v zahraničí je angličtina a tak nečudo, že práve Anglicko je tradičným cieľom aj na zdokonaľovanie anglického jazyka.

Alternatívny text

Austrália3 destinácie

Austrália je atraktívna krajina jazykových pobytov. Uč sa anglicky u protinožcov a získaš zážitky na celý život! Austrália je fantastická krajina a každého očarí niečím iným.

Alternatívny text

Írsko3 destinácie

Jazykové kurzy v Írsku sú vysoko oceňované pre perfektnú angličtinu. Spisovateľ G.B.Shaw tvrdil, že najlepšou angličtinou sa hovorí práve v Írsku.

Alternatívny text

Juhoafrická republika1  destinácia

Mys dobrej nádeje, juhoafrické vína a dobrodružné safari, to sú veci ktoré sa vám táto krajina ponúka. Víno ochutnáte i doma, to ostatné treba zažiť!

Alternatívny text

Kanada4  destinácie

"Krajina javorových listov" ponúka nezabudnuteľné jazykové kurzy. Zlepšite si angličtinu, zažite čarokrásnu prírodu, či hokej najvyššej kvality. Jazykové pobyty ponúkame v atraktívnych lokalitách ako Toronto, Vancouver, Calgary či Kelowna.

Alternatívny text

Malta5  destinácií

Malta je ideálne miesto na štúdium angličtiny. Dopoludnia jazykový kurz a poobede relax na pláži. Časovo i cenove nenáročná doprava sú ďaľšími výhodami pre študentov.

Alternatívny text

Nový Zéland3  destinácie

Najvzdialenejšia krajina na jazykový pobyt je nepochybne Nový Zéland. Študenti z Európy sem prichádzajú zvyčajne počas mesiacov január - marec, ktoré sú tu najkrajšie.

Alternatívny text

USA6  destinácií

Zažiť Spojené štáty americké na vlastnej koži a vyskúšať tak ospevovaný americký spôsob života je túžbou snáď každého, koho čo len trochu láka cestovanie. Kurzy angličtiny vám to umožnia.

Jazykové pobyty Francúzština

Jazykové pobyty Nemčina