Čaro Vianoc 2018 v Londýne, jazykový pobyt

  • Úvod
  • Blog
  • Jazykový pobyt v predvianočnom Londýne

Jazykový pobyt v predvianočnom Londýne 2018

Zaži čarovnú atmosféru Vianoc v Londýne s agentúrou TRAWELL Service!

Uč sa anglicky, bývaj v anglickej rodine, vyberaj vianočné darčeky, alebo sa len tak prechádzaj vyzdobenými ulicami mesta.

Naša partnerská škola Tti School of English v Londýne už niekoľko rokov otvára špeciálne kurzy v čase Vianoc. Po lekciách angličtiny máte spoločný program vo sviatočnom Londýne. Zažiješ tie pravé anglické Vianoce. Kurz si môžeš zvoliť v trvaní 1 a 2 týždňov. Detaily pobytu: čaro Vianoc v Londýne.

prechádzka ulicami predvianočného Londýna

Vianoce majú svoje čaro bez ohľadu na náš vek. Pre deti je to túžobne očakávaná udalosť roka a darčeky, pre rodičov jednak starosť ako to všetko načas stihnúť, ale tiež i radosť, ktorú prinesú sviatky deťom.

Vianoce však nie sú iba 25. a 26. decembra. To, že sa blíži čas Vianoc zisťujeme z výkladov obchodov a z vysvietených ulíc a námestí už oveľa skôr. Atmosféru v centrách miest dotvárajú vianočné trhy, či horúci vianočný punč. A to, aká je predvianočná atmosféra v Londýne, môžeš zažiť ak sa prihlásiš na jazykový pobyt!

Ak máš aspoň týždeň nevyčerpanej dovolenky, zaži nezabudnuteľné chvíle a spoznaj aký okúzlujúci a čarovný je Londýn v tomto čase. Budeš žiť v anglickej rodine a počas troch hodín denne si trocha precvičíš angličtinu. Ak máš možnosť vybrať sa do Londýna na dva, či povedzme na 4 týždne, o to lepšie.

Zažiť blížiace sa vianočné sviatky môžeš v hociktorom veľkomeste, kde ponúkame jazykové pobyty.

Klikni na link a požiadaj nás o cenovú ponuku: kalkulácia jazykového pobytu!

vianočná výzdoba Londýna

Zaujal ťa náš nápad ako využiť nevyčerpanú dovolenku a zažiť predvianočnú atmosféru v Londýne? Tak zdieľaj, stlač G+, aby sme sa to dozvedeli.

Zažil si už predvianočnú atmosféru v zahraničí? Láka ťa spoznať predvianočné kúzlo Londýna? Napíš nám svoj názor v komentári.

Komentár

Tvoj mail sa v odkaze nezverejní!