Kurzy angličtiny v Anglicku

Štúdium angličtiny Eastbourne

jazykové pobyty Veľká Británia, Eastbourne kurzy angličtiny, Anglicko: Eastbourne

Kurzy angličtiny v Eastbourne obľubujú študenti pre atraktívnu lokalitu. Tunajšie jazykové pobyty znamenajú zážitok na celý život najmä pre miestne čarovné pláže, či neďaleké skalné útesy Beachy Head. Každoročne navštívi Eastbourne 1 milión turistov a čoraz viac sú dôvodom jazykové kurzy. Pridajte sa k nim, neoľutujete!

Mesto so 100 tisíc obyvateľmi na juhovýchodnom pobreží Anglicka je známe letovisko a je častým cieľom nielen domácich, ale i zahraničných návštevníkov tohto najteplejšieho mesta Anglickej Rivéry. Eastbourne je tiež dôverne známy všetkým fanúšikom ženského tenisu, nakoľko každoročne sa tu schádzajú najlepšie hráčky sveta na generálku pred wimbledonským turnajom.

Ponuka jazykových škôl

Načasujte si pobyt

22. - 24.05. 2020: Beer & Cider by the Sea - sviatok všetkých milovníkov piva a cideru
20. - 27.06. 2020: Aegon International WTA - ženský tenisový turnaj s top hráčkami je generálkou na Wimbledon
25. - 26.07. 2020: Eastbourne Lammas Festival - koncerty hudobných kapiel, rôzne predstavenia, karneval
13. - 16.08. 2020: Airbourne - každoročná letecká show očarí všetkých

Oplatí sa navštíviť

Beachy Head - vyše 160 m vysoký skalný útes na okraji mesta. Ideálne pre vychádzky, či cyklotúry.

Seven Sisters Country Park - ďalší cieľ na vychádzku je vzdialený z centra Eastbourne 10 km. Jazdia sem autobusy, č. 12 a 12A, v nedeľu i č. 13.

Miestna doprava

Ideálnym príletovým letiskom je Gatwick. Odtiaľ je sem rýchle vlakové spojenie. Vlak vás dopraví do Eastbourne za 60 minút. Ak sem pocestujete sem vlakom z Londýna, budete cestovať 90 minút.

Druhou možnosťou je cesta autobusom, napr. spoločnoťou National Express. Cesta trvá 2,5 - 3 hodiny. Za jednosmerný lístok zaplatíte okolo 10 libier, ak si kúpite lístok s otvoreným návratom, vyjde vás cestovné na 15 libier.

Mal by som otázku: