Kurzy francúzštiny vo Francúzsku: Antibes

Štúdium francúzštiny Antibes, Francúzsko

kurzy francúzštiny, Francúzsko, Antibes jazykové kurzy francúzštiny, Antibes

Vyberte sa na kurzy francúzštiny a spoznajte čarovnú Francúzsku Rivéru. Mesto Antibes je obľúbeným cieľom na zdokonalenie francúzskeho jazyka vďaka svojej výhodnej polohe a pre príjemnú klímu. Môžete sem vyraziť tak v lete, ako i v zime.

Monaco, Nice, Cannes, či St. Tropez sú destináciami, kde dovolenkujú mnohé svetové celebrity. A Antibes leží uprostred spomínaných miest, má 75 000 obyvateľov.

Ponuka jazykových škôl

Načasujte si pobyt

17.02. - 3.03. 2018: zažite atmosféru najznámejšieho francúzskeho karnevalu v Nice!
17.2. - 4.03. 2018: Festival citrusov v Mentone, 84. ročník
8. - 19.5. 2018: najväčšie filmové hviezdy stretnete na filmovom festivale v Cannes
24. - 27.5. 2018: navštívte Monte Carlo a preteky F1 Grand Prix de Monaco
1. - 4.06. 2018: Voiles d´Antibes - preteky jácht
24.11. 2018: Christmas Illuminations + čas Vianoc začína v Monacu slávnostným spustením vianočnej výzdoby
december 2018: vianočné trhy v centre Nice zanechajú vo vás nezabudnuteľný zážitok!

Oplatí sa navštíviť

Musée Picasso: Pablo Picasso žil a tvoril v Antibes počas júla až decembra 1946 a výsledok tejto práce - jeho maľby, kresby, keramiku, či litografiu môžete vidieť v bývalom zámku Grimaldi, dnes známom múzeu.

mestská tržnica typická atmosféra krytej mestskej tržnice vás rozhodne očarí, počas júna až septembra je otvorená každý deň od šiestej do jednej

Miestna doprava

Ak smerujete do Antibes, ideálnym dopravným prostriedkom zo Slovenska je lietadlo na letisko v Nice, odkiaľ máte do Antibes už len 18 km. Ak budete cestovať na jazykový pobyt z Paríža, použite rýchlovlak TGV, ktorý vás sem dopraví za 4,5 hodiny.

Na miestnu dopravu vám plne vystačia vlastné nohy, prípadne bicykel, či autobus. Za týždenný lístok na autobus zaplatíte okolo 10 €. Ak plánujete navštíviť i okolité mestá Azúrového pobrežia, použite vlak.