Kurzy angličtiny USA

Jazykové pobyty v Honolulu

kurzy angličtiny, USA: Honolulu z vrchola krátera jazykové pobyty USA, pláž Honolulu

Kurzy angličtiny v USA? Zabudnite na Severnú Ameriku a zaostrite na Honolulu. Havajské ostrovy ponúkajú okrem surfovania, potápania, či golfu aj kvalitné jazykové pobyty. Kurz angličtiny len pár minút od povestnej pláže Waikiki, to nemusí byť iba sen! Perla Pacifiku môže byť aj vaša dovolenka snov, stačí ak sa tam vyberiete na štúdium angličtiny!

Ponuka jazykových škôl

Načasujte si pobyt

27.04.2019: Waikiki Spam Jam - tradičný festival jedla na promenáde Kalakaua Avenue s tisíckami návštevníkov
27.05.2019: Lantern Floating Hawaii - Ala Moana Beach Park je miestom kde si miestni obyvatelia a čoraz častejšie i turisti pripomínajú tých, čo už nie sú medzi nami - tisícky lampiónov pri západe slnka zaplnia hladinu mora
14.07.2019: Hawaii All Collectors Show - ak hľadáte špeciálny darček z vášho pobytu na Havaji, vyberte sa na túto akciu, zberatelia vecí od výmyslu sveta ich tu predávajú a návštevníci kupujú
27.09.2019: Aloha Floral Parade + očarujúci kvetinový sprievod od Ala Moana Parku cez Kalakaua Avenue až po Kapiolani Park, rozhodne sa to oplatí vidieť!

Oplatí sa navštíviť

Hanauma Bay: čarokrásna zátoka Hanuama leží v juhovýchodnej časti ostrova, pri šnorchlovaní spoznáte pestrofarebný podmorský svet, ryby, korytnačky, koraly

Diamond Head: kopec, ktorý vidieť z pláže Waikiki je pozostatok vyhasnutej sopky. Výlet na vrchol krátera Diamond Head vám ponúkne prekrásny výhľad na Honolulu. Cesta na vrchol meria necelé 3 kilometre a potrvá okolo 90 minút.

Miestna doprava

Letisko: medzinárodné letisko Honolulu International (HNL) leží 8 km severozápadne od centra mesta. Na cestu do centra môžete využiť viacero možností. Najviac spojov ponúka autobus. Autobusy spoločnosti Airport Waikiki Express premávajú medzi letiskom a hotelmi na Waikiki nostop 24 hodín každých 20-30 minút. Od polnoci do 9.30 hod ráno je interval odchodov 45 minút. Jednosmerný lístok stojí 9 USD. Autobusy č. 19 a 20 spoločnosti The Bus prepravujú lacnejšie, ale cesta im trvá dlhšie. Cena lístka je okolo 2,25 USD. Najpohodlnejšie je však nasadnúť do taxíka TAB Taxi a budete v centre mesta za 20 minút, cestovné vyjde na 26 USD.

Doprava po meste: spoločnosť TheBus zabezpečuje verejnú dopravu po Honolulu. Jedna cesta stojí 2,50 USD, pri pobyte nad 2 týždne sa oplatí kúpiť si mesačný lístok za 60 USD. Kupuje sa vždy na kalendárny mesiac.

Mal by som otázku: