Kurzy angličtiny Nový Zéland

Kurzy angličtiny Tauranga, Nový Zéland

Jazykové pobyty ponúka Nový Zéland v rôznych atraktívnych lokalitách. Kurzy angličtiny môžete navštevovať i v meste Tauranga, ktoré sa nachádza na severnom ostrove v Zálive hojnosti (Bay of Plenty).

Táto oblasť je tradičným miestom pestovania známeho novozélandského ovocia kivi a citrusového ovocia. Najväčšie mesto krajiny, Auckland, je odtiaľto vzdialené 200 km. To je trasa, ktorú absolvujete letecky za 40 minút, či za tri hodiny jazdy autom.

Mount Maunganui, do roku 1988 samostatné mesto, je dnes súčasťou stotisícového mesta Tauranga. Tu sa nachádza i obľúbené miesto na vychádzky miestnych obyvateľov ako i turistov - vyhasnutá sopka Mt. Maunganui, v reči domorodcov Mauao.

Ponuka jazykových škôl

Načasujte si pobyt

21.01. 2017:: Clasics of the Sky - letecká show počas ktorého sa na oblohe predstavia historické ako aj tie najmodernejšie lietadlá
13. - 14.04. 2017: National Jazz Festival - päť dni plných hudby - jazz, funk, swing či blues, môžete si vybrať ten svoj oblúbený štýl
2. - 4.11. 2017: Tauranga Boat Expo and Water Festival - prehliadka všetkých možných vodných plavidiel obohatené o množstvo sprievodných akcií

Oplatí sa navštíviť

Mauao - vyberte sa na vrchol vyhasnutej sopky Mauao. Prejdete po pláži a vystúpate do výšky 230 metrov na úroveň mora. Odmenou vám bude panoramatický výhľad na mesto.

Fernland Spa: - termálne kúpele ponúkajú perfektný relax pre návštevníkov

Marshalls Animal Park: - farma s množstvom zvierat, ktorá je prvotne určená pre rodiny s deťmi, ale ak sa tam vyberiete so spolužiakmi z triedy, čaká vás nezabudnuteľný zážitok

Dolphin Seafaris: - jedinečná možnosť spoznať delfíny tak zblízka, ako sa to len dá

Miestna doprava

V rámci mesta je najlepším dopravným prostriedkom autobus. Spoločnosť Bayline Coaches prevádzkuje tzv. Bay Hopper autobusy v rámci mesta. Jedna cesta vyjde na 1,50 - 3 NZD, celodenný lístok stojí 6 NZD.

Do väčších vzdialeností vás odvezú autobusy spoločností InterCity a Go Kiwi, ich trasy sú po celej krajine, v rámci severného i južného ostrova.

jazykove-kurzy-novy-zeland-wellington.html